TV-oversikt EM kvalifisering 14-19.november 2019

Her er TV-oversikten for de siste rundene i EM kvalifiseringen til EM 2020. Norge er jo på mange måter ferdigspillt men vi kan kanskje håpe på litt god underholdning mot relativt svak motstand uansett? Vi har bla et par offensive spillere som er i form….

Ellers er det jo mange spennende og avgjørende kamper, bla kjemper Sverige i vår gruppe om 2.plassen, i gruppe C kjemper Tyskland, Nederland og Nord Irland om avansement. I gruppe D står det mellom Danmark , Irland og Sveits-for å nevne noen av de gruppene det er stor spenning i…

14.11.2019
Dag 9 Gruppe H Tyrkia 18.00 Island TV 2 Sport 1
Dag 9 Gruppe H Frankrike 20.45 Moldova TV 2 Sumo
Dag 9 Gruppe A England 20.45 Montenegro TV 2 Sport 1
Dag 9 Gruppe A Tsjekkia 20.45 Kosovo TV 2 Sumo
Dag 9 Gruppe B Portugal 20.45 Litauen TV 2 Sport Premium
Dag 9 Gruppe B Serbia 20.45 Luxembourg TV 2 Sumo
Dag 9 Gruppe H Albania 20.45 Andorra TV 2 Sumo
15.11.2019
Dag 9 Gruppe J Finland 18.00 Liechtenstein TV 2 Sport 1
Dag 9 Gruppe F Norge 18.00 Færøyene TV 2
Dag 9 Gruppe J Armenia 18.00 Hellas TV 2 Sport Premium
Dag 9 Gruppe J Bosnia-Hercegovina 20.45 Italia TV 2 Sumo
Dag 9 Gruppe D Sveits 20.45 Georgia TV 2 Sumo
Dag 9 Gruppe D Danmark 20.45 Gibraltar TV 2 Sport Premium
Dag 9 Gruppe F Spania 20.45 Malta TV 2 Sumo
Dag 9 Gruppe F Romania 20.45 Sverige TV 2 Sport 1
16.11.2019
Dag 9 Gruppe I Kypros 15.00 Skottland TV 2 Sport 1
Dag 9 Gruppe I San Marino 18.00 Kasakhstan TV 2 Sumo
Dag 9 Gruppe E Aserbajdsjan 18.00 Wales TV 2 Sport 1
Dag 9 Gruppe G Slovenia 18.00 Latvia TV 2 Sumo
Dag 9 Gruppe I Russland 18.00 Belgia TV 2 Sport Premium
Dag 9 Gruppe G Østerrike 20.45 Nord-Makedonia TV 2 Sumo
Dag 9 Gruppe C Tyskland 20.45 Hviterussland TV 2 Sport Premium
Dag 9 Gruppe C Nord-Irland 20.45 Nederland TV 2 Sport 1
Dag 9 Gruppe E Kroatia 20.45 Slovakia TV 2 Sumo
Dag 9 Gruppe G Israel 20.45 Polen TV 2 Sumo
17.11.2019
Dag 10 Gruppe B Serbia 15.00 Ukraina TV 2 Sport Premium
Dag 10 Gruppe B Luxembourg 15.00 Portugal TV 2 Sport 1
Dag 10 Gruppe A Bulgaria 18.00 Tsjekkia TV 2 Sport Premium
Dag 10 Gruppe A Kosovo 18.00 England TV 2 Sport 1
Dag 10 Gruppe H Moldova 20.45 Island TV 2 Sumo
Dag 10 Gruppe H Albania 20.45 Frankrike TV 2 Sport 1
Dag 10 Gruppe H Andorra 20.45 Tyrkia TV 2 Sport Premium
18.11.2019
Dag 10 Gruppe J Italia 20.45 Armenia TV 2 Sumo
Dag 10 Gruppe D Gibraltar 20.45 Sveits TV 2 Sumo
Dag 10 Gruppe D Irland 20.45 Danmark TV 2 Sport Premium
Dag 10 Gruppe F Sverige 20.45 Færøyene TV 2 Sport 1
Dag 10 Gruppe F Spania 20.45 Romania TV 2 Sumo
Dag 10 Gruppe F Malta 20.45 Norge TV 2
Dag 10 Gruppe J Liechtenstein 20.45 Bosnia-Hercegovina TV 2 Sumo
Dag 10 Gruppe J Hellas 20.45 Finland TV 2 Sumo
19.11.2019
Dag 10 Gruppe I Belgia 20.45 Kypros TV 2 Sumo
Dag 10 Gruppe I Skottland 20.45 Kasakhstan TV 2 Sumo
Dag 10 Gruppe I San Marino 20.45 Russland TV 2 Sumo
Dag 10 Gruppe G Polen 20.45 Slovenia TV 2 Sumo
Dag 10 Gruppe G Nord-Makedonia 20.45 Israel TV 2 Sumo
Dag 10 Gruppe G Latvia 20.45 Østerrike TV 2 Sumo
Dag 10 Gruppe E Slovakia 20.45 Aserbajdsjan TV 2 Sumo
Dag 10 Gruppe E Wales 20.45 Ungarn TV 2 Sport 1
Dag 10 Gruppe C Tyskland 20.45 Nord-Irland TV 2 Sumo
Dag 10 Gruppe C Nederland 20.45 Estland TV 2 Sport Premium

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.