TV kanal oversikt VM kvalifisering mars 2021

Da er det endelig klart for offisielle kvalifiseringskamper igjen, og heer er det sååå mange godbiter..vi snakker blant annet Ødegaard+Haalnd for Norge, Zlatan tilbake for Sverige- det blir 2 uker med fotballfest! Her er hele oversikten med TV kanal og kampstart!

24.03.2021
1. runde Gruppe G Tyrkia 18.00 Nederland TV 2 Sport 1
1. runde Gruppe A Serbia 20.45 Irland TV 2 Sumo
1. runde Gruppe H Kypros 20.45 Slovakia TV 2 Sumo
1. runde Gruppe H Malta 20.45 Russland TV 2 Sumo
1. runde Gruppe H Slovenia 20.45 Kroatia TV 2 Sumo
1. runde Gruppe G Latvia 20.45 Montenegro TV 2 Sumo
1. runde Gruppe G Gibraltar 20.45 Norge TV 2
1. runde Gruppe E Estland 20.45 Tsjekkia TV 2 Sumo
1. runde Gruppe E Belgia 20.45 Wales TV 2 Sport 2
1. runde Gruppe D Frankrike 20.45 Ukraina TV 2 Sport 1
1. runde Gruppe D Finland 20.45 Bosnia-Hercegovina TV 2 Sumo
1. runde Gruppe A Portugal 20.45 Aserbajdsjan TV 2 Sport Premium
25.03.2021
1. runde Gruppe C Bulgaria 18.00 Sveits TV 2 Sport Premium
1. runde Gruppe F Israel 18.00 Danmark TV 2 Sport 1
1. runde Gruppe B Sverige 20.45 Georgia TV 2 Sport 1
1. runde Gruppe J Liechtenstein 20.45 Armenia TV 2 Sumo
1. runde Gruppe J Romania 20.45 Nord-Makedonia TV 2 Sumo
1. runde Gruppe J Tyskland 20.45 Island TV 2 Sumo
1. runde Gruppe I Andorra 20.45 Albania TV 2 Sumo
1. runde Gruppe I Ungarn 20.45 Polen TV 2 Sumo
1. runde Gruppe I England 20.45 San Marino TV 2 Sport Premium
1. runde Gruppe F Skottland 20.45 Østerrike TV 2 Sumo
1. runde Gruppe F Moldova 20.45 Færøyene TV 2 Sumo
1. runde Gruppe C Italia 20.45 Nord-Irland TV 2 Sumo
1. runde Gruppe B Spania 20.45 Hellas TV 2 Sport 2
27.03.2021 and
2. runde Gruppe G Montenegro 15.00 Gibraltar TV 2 Sport 1
2. runde Gruppe H Russland 15.00 Slovenia TV 2 Sport Premium
2. runde Gruppe E Hviterussland 18.00 Estland TV 2 Sumo
2. runde Gruppe H Kroatia 18.00 Kypros TV 2 Sport 2
2. runde Gruppe G Nederland 18.00 Latvia TV 2 Sport 1
2. runde Gruppe G Norge 18.00 Tyrkia TV 2
2. runde Gruppe A Serbia 20.45 Portugal TV 2 Sport 1
2. runde Gruppe H Slovakia 20.45 Malta TV 2 Sumo
2. runde Gruppe E Tsjekkia 20.45 Belgia TV 2 Sport Premium
2. runde Gruppe A Irland 20.45 Luxembourg TV 2 Sumo


Kjøp fotballdrakt hos Unisportstore.no

28.03.2021 and
2. runde Gruppe D Kasakhstan 15.00 Frankrike TV 2 Sport 2
2. runde Gruppe B Georgia 18.00 Spania TV 2 Sport 2
2. runde Gruppe J Armenia 18.00 Island TV 2 Sumo
2. runde Gruppe I Albania 18.00 England TV 2 Sport Premium
2. runde Gruppe F Danmark 18.00 Moldova TV 2 Sport 1
2. runde Gruppe B Kosovo 20.45 Sverige TV 2 Sport 2
2. runde Gruppe J Nord-Makedonia 20.45 Liechtenstein TV 2 Sumo
2. runde Gruppe J Romania 20.45 Tyskland TV 2 Sumo
2. runde Gruppe I San Marino 20.45 Ungarn TV 2 Sumo
2. runde Gruppe I Polen 20.45 Andorra TV 2 Sumo
2. runde Gruppe F Israel 20.45 Skottland TV 2 Sumo
2. runde Gruppe F Østerrike 20.45 Færøyene TV 2 Sumo
2. runde Gruppe D Ukraina 20.45 Finland TV 2 Sumo
2. runde Gruppe C Sveits 20.45 Litauen TV 2 Sumo
2. runde Gruppe C Bulgaria 20.45 Italia TV 2 Sport Premium
30.03.2021 also
3. runde Gruppe A Aserbajdsjan 18.00 Serbia TV 2 Sport 1
3. runde Gruppe H Kypros 18.00 Slovenia TV 2 Sport Premium
3. runde Gruppe A Luxembourg 20.45 Portugal TV 2 Sport Premium
3. runde Gruppe H Kroatia 20.45 Malta TV 2 Sumo
3. runde Gruppe H Slovakia 20.45 Russland TV 2 Sumo
3. runde Gruppe G Gibraltar 20.45 Nederland TV 2 Sport 1
3. runde Gruppe G Montenegro 20.45 Norge TV 2
3. runde Gruppe G Tyrkia 20.45 Latvia TV 2 Sumo
3. runde Gruppe E Belgia 20.45 Hviterussland TV 2 Sumo
3. runde Gruppe E Wales 20.45 Tsjekkia TV 2 Sport 2

Norges landslagsdrakt fra NIKE

31.03.2021 and
3. runde Gruppe J Armenia 18.00 Romania TV 2 Sport Premium
3. runde Gruppe B Spania 20.45 Kosovo TV 2 Sumo
3. runde Gruppe J Tyskland 20.45 Nord-Makedonia TV 2 Sumo
3. runde Gruppe J Liechtenstein 20.45 Island TV 2 Sumo
3. runde Gruppe I Andorra 20.45 Ungarn TV 2 Sumo
3. runde Gruppe I England 20.45 Polen TV 2 Sport Premium
3. runde Gruppe I San Marino 20.45 Albania TV 2 Sumo
3. runde Gruppe F Østerrike 20.45 Danmark TV 2 Sport 1
3. runde Gruppe F Moldova 20.45 Israel TV 2 Sumo
3. runde Gruppe F Skottland 20.45 Færøyene TV 2 Sumo
3. runde Gruppe D Bosnia-Hercegovina 20.45 Frankrike TV 2 Sport 2
3. runde Gruppe D Ukraina 20.45 Kasakhstan TV 2 Sumo
3. runde Gruppe C Nord-Irland 20.45 Bulgaria TV 2 Sumo
3. runde Gruppe C Litauen 20.45 Italia TV 2 Sumo
3. runde Gruppe B Hellas 20.45 Georgia TV 2 Sumo

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.