TV kanal og kampoppsett Nations League september 2020

Her er kampoppsettet med TV kanal og kamptider for september kampene i Nations league- Norge spiller i League B

LEAGUE A
03.09.2020
1. runde Gruppe 4 Tyskland 20.45 Spania TV 2 Sport 1
1. runde Gruppe 4 Ukraina 20.45 Sveits TV 2 Sumo
04.09.2020
1. kamp Gruppe 1 Italia 20.45 Bosnia-Hercegovina TV 2 Sport 1
1. kamp Gruppe 1 Nederland 20.45 Polen TV 2 Sport Premium
05.09.2020
1. runde Gruppe 2 Island 18.00 England TV 2 Sport 1
1. runde Gruppe 2 Danmark 20.45 Belgia TV 2 Sport Premium
1. runde Gruppe 3 Sverige 20.45 Frankrike TV 2 Sport 1
1. runde Gruppe 3 Portugal 20.45 Kroatia TV 2 Sumo
06.09.2020
2. runde Gruppe 4 Sveits 20.45 Tyskland TV 2 Sport 1
2. runde Gruppe 4 Spania 20.45 Ukraina TV 2 Sport Premium
07.09.2020
2. kamp Gruppe 1 Bosnia-Hercegovina 20.45 Polen TV 2 Sumo
2. kamp Gruppe 1 Nederland 20.45 Italia TV 2 Sport 1
08.09.2020
2. runde Gruppe 2 Danmark 20.45 England TV 2 Sport 1
2. runde Gruppe 3 Frankrike 20.45 Kroatia TV 2 Sumo
2. runde Gruppe 3 Sverige 20.45 Portugal TV 2 Sport Premium
2. runde Gruppe 2 Belgia 20.45 Island TV 2 Sumo

LEAGUE B

03.09.2020
1. runde Gruppe 3 Russland 20.45 Serbia TV 2 Sumo
1. runde Gruppe 4 Finland 20.45 Wales TV 2 Sport Premium
1. runde Gruppe 4 Bulgaria 20.45 Irland TV 2 Sumo
1. runde Gruppe 3 Tyrkia 20.45 Ungarn TV 2 Sumo
04.09.2020
1. runde Gruppe 1 Norge 20.45 Østerrike TV 2
1. runde Gruppe 2 Skottland 20.45 Israel TV 2 Sumo
1. runde Gruppe 2 Slovakia 20.45 Tsjekkia TV 2 Sumo
1. runde Gruppe 1 Romania 20.45 Nord-Irland TV 2 Sumo
06.09.2020
2. runde Gruppe 4 Wales 15.00 Bulgaria TV 2 Sport 1
2. runde Gruppe 3 Ungarn 18.00 Russland TV 2 Sport Premium
2. runde Gruppe 4 Irland 18.00 Finland TV 2 Sport 1
2. runde Gruppe 3 Serbia 20.45 Tyrkia TV 2 Sumo
07.09.2020
2. runde Gruppe 1 Nord-Irland 20.45 Norge TV 2
2. runde Gruppe 2 Israel 20.45 Slovakia TV 2 Sumo
2. runde Gruppe 2 Tsjekkia 20.45 Skottland TV 2 Sport Premium
2. runde Gruppe 1 Østerrike 20.45 Romania TV 2 Sumo

LEAGUE C

03.09.2020
1. runde Gruppe 3 Moldova 20.45 Kosovo TV 2 Sumo
1. runde Gruppe 3 Slovenia 20.45 Hellas TV 2 Sumo
04.09.2020
1. runde Gruppe 4 Litauen 18.00 Kasakhstan TV 2 Sport 1
1. runde Gruppe 4 Hviterussland 20.45 Albania TV 2 Sumo
05.09.2020
1. runde Gruppe 2 Nord-Makedonia 15.00 Armenia TV 2 Sport 1
1. runde Gruppe 1 Kypros 18.00 Montenegro TV 2 Sport Premium
1. runde Gruppe 2 Estland 18.00 Georgia TV 2 Sumo
1. runde Gruppe 1 Aserbajdsjan 18.00 Luxembourg TV 2 Sumo
06.09.2020
2. runde Gruppe 3 Slovenia 18.00 Moldova TV 2 Sumo
2. runde Gruppe 3 Kosovo 20.45 Hellas TV 2 Sumo
07.09.2020
2. runde Gruppe 4 Kasakhstan 16.00 Hviterussland TV 2 Sport 1
2. runde Gruppe 4 Albania 20.45 Litauen TV 2 Sumo
08.09.2020
2. runde Gruppe 2 Armenia 18.00 Estland TV 2 Sport Premium
2. runde Gruppe 2 Georgia 18.00 Nord-Makedonia TV 2 Sport 1
2. runde Gruppe 1 Luxembourg 20.45 Montenegro TV 2 Sumo
2. runde Gruppe 1 Kypros 20.45 Aserbajdsjan TV 2 Sumo

LEAGUE D
03.09.2020
1. runde Gruppe 1 Latvia 18.00 Andorra TV 2 Sport 1
1. runde Gruppe 1 Færøyene 20.45 Malta TV 2 Sumo
05.09.2020
1. runde Gruppe 2 Gibraltar 15.00 San Marino TV 2 Sport Premium
06.09.2020
2. runde Gruppe 1 Andorra 15.00 Færøyene TV 2 Sport Premium
2. runde Gruppe 1 Malta 20.45 Latvia TV 2 Sumo
08.09.2020
2. runde Gruppe 2 San Marino 20.45 Liechtenstein TV 2 Sumo

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.