Terminliste Tippeligaen 2015

Vær som alltid obs på at endringer skjer gjennom sesongen, bla pga cup, europacup og midtukekamper.  TV-kampene skal også på plass- dette er en liste over rundene altså, eksakte kampdatoer for hver runde mtp spilledag og kampstart for hver kamp må sjekkes nærmere kamp. Har nå lagt ut detaljene for de 3 første rundene.

OBS- her er Terminlisten Tippeligaen 2016

06.04.2015
1. runde Tippeligaen Mjøndalen 15.30 Viking C More Fotball
1. runde Tippeligaen Rosenborg 18.00 Aalesund C More Fotball
1. runde Tippeligaen Stabæk 18.00 Haugesund C More Live
1. runde Tippeligaen Tromsø 18.00 Sarpsborg 08 C More Live 2
1. runde Tippeligaen Sandefjord 18.00 Bodø/Glimt C More Live 3
1. runde Tippeligaen Vålerenga 19.00 Strømsgodset TV 2
07.04.2015
1. runde Tippeligaen Molde 19.00 Odd TV 2 Zebra
1. runde Tippeligaen Lillestrøm 19.00 Start C More Fotball
10.04.2015
2. runde Tippeligaen Sarpsborg 08 19.00 Vålerenga TV 2 Zebra
11.04.2015
2. runde Tippeligaen Bodø/Glimt 15.30 Molde C More Fotball
2. runde Tippeligaen Strømsgodset 18.00 Mjøndalen C More Fotball
12.04.2015
2. runde Tippeligaen Aalesund 15.30 Lillestrøm C More Fotball
2. runde Tippeligaen Haugesund 18.00 Rosenborg TV 2
2. runde Tippeligaen Odd 18.00 Stabæk C More Fotball
2. runde Tippeligaen Viking 18.00 Tromsø C More Live 2
2. runde Tippeligaen Start 18.00 Sandefjord C More Live 3
17.04.2015
3. runde Tippeligaen Vålerenga 19.00 Haugesund TV 2 Zebra
18.04.2015
3. runde Tippeligaen Mjøndalen 15.30 Start C More Fotball
3. runde Tippeligaen Rosenborg 18.00 Strømsgodset C More Fotball
19.04.2015
3. runde Tippeligaen Bodø/Glimt 15.30 Odd C More Fotball
3. runde Tippeligaen Molde 18.00 Aalesund TV 2
3. runde Tippeligaen Stabæk 18.00 Viking C More Fotball
3. runde Tippeligaen Sandefjord 18.00 Sarpsborg 08 C More Live
3. runde Tippeligaen Tromsø 18.00 Lillestrøm C More Live
3. runde Tippeligaen Aalesund 18.00 Aalesund

Runde 1 06.apr
Sandefjord BodøGlimt
Tromsø Sarpsborg08
Stabæk Haugesund
Mjøndalen Viking
Molde Odd
Rosenborg Aalesund
Lillestrøm Start
Vålerenga Strømsgodset
Runde 2 12.apr
BodøGlimt Molde
Sarpsborg08 Vålerenga
Haugesund Rosenborg
Strømsgodset Mjøndalen
Odd Stabæk
Aalesund Lillestrøm
Start Sandefjord
Viking Tromsø
Runde 3 19.apr
BodøGlimt Odd
Sandefjord Sarpsborg08
Vålerenga Haugesund
Mjøndalen Start
Stabæk Viking
Rosenborg Strømsgodset
Tromsø Lillestrøm
Molde Aalesund
Runde 4 26.apr
Sarpsborg08 BodøGlimt
Haugesund Molde
Odd Mjøndalen
Lillestrøm Stabæk
Viking Rosenborg
Start Vålerenga
Strømsgodset Sandefjord
Aalesund Tromsø
Runde 5 30.apr
BodøGlimt Haugesund
Sarpsborg08 Odd
Mjøndalen Lillestrøm
Tromsø Stabæk
Rosenborg Start
Sandefjord Viking
Molde Strømsgodset
Vålerenga Aalesund
Runde 6 03.mai
Aalesund BodøGlimt
Strømsgodset Sarpsborg08
Haugesund Sandefjord
Stabæk Mjøndalen
Odd Rosenborg
Lillestrøm Vålerenga
Start Tromsø
Viking Molde
Runde 7 10.mai
BodøGlimt Strømsgodset
Sarpsborg08 Haugesund
Mjøndalen Tromsø
Vålerenga Stabæk
Viking Odd
Rosenborg Lillestrøm
Molde Start
Sandefjord Aalesund
Runde 8 13.mai
Start BodøGlimt
Aalesund Sarpsborg08
Haugesund Viking
Mjøndalen Rosenborg
Stabæk Sandefjord
Odd Strømsgodset
Lillestrøm Molde
Tromsø Vålerenga
Runde 9 16.mai
BodøGlimt Tromsø
Sarpsborg08 Lillestrøm
Odd Haugesund
Vålerenga Mjøndalen
Molde Stabæk
Rosenborg Sandefjord
Viking Start
Strømsgodset Aalesund
Runde 10 25.mai
Lillestrøm BodøGlimt
Start Sarpsborg08
Haugesund Strømsgodset
Mjøndalen Molde
Stabæk Rosenborg
Tromsø Odd
Sandefjord Vålerenga
Aalesund Viking
Runde 11 31.mai
BodøGlimt Mjøndalen
Sarpsborg08 Stabæk
Haugesund Start
Odd Aalesund
Rosenborg Tromsø
Strømsgodset Lillestrøm
Molde Sandefjord
Viking Vålerenga
Runde 12 07.jun
Stabæk BodøGlimt
Mjøndalen Sarpsborg08
Aalesund Haugesund
Sandefjord Odd
Vålerenga Rosenborg
Lillestrøm Viking
Start Strømsgodset
Tromsø Molde
Runde 13 21.jun
BodøGlimt Viking
Sarpsborg08 Rosenborg
Haugesund Mjøndalen
Aalesund Stabæk
Odd Start
Sandefjord Lillestrøm
Strømsgodset Tromsø
Molde Vålerenga
Runde 14 28.jun
Vålerenga BodøGlimt
Viking Sarpsborg08
Tromsø Haugesund
Mjøndalen Sandefjord
Stabæk Strømsgodset
Lillestrøm Odd
Rosenborg Molde
Start Aalesund
Runde 15 05.jul
BodøGlimt Rosenborg
Sarpsborg08 Molde
Haugesund Lillestrøm
Aalesund Mjøndalen
Start Stabæk
Odd Vålerenga
Sandefjord Tromsø
Strømsgodset Viking
Runde 16 12.jul
Mjøndalen BodøGlimt
Stabæk Sarpsborg08
Molde Haugesund
Rosenborg Odd
Lillestrøm Strømsgodset
Tromsø Start
Vålerenga Sandefjord
Viking Aalesund
Runde 17 26.jul
BodøGlimt Aalesund
Sarpsborg08 Mjøndalen
Haugesund Stabæk
Odd Tromsø
Sandefjord Rosenborg
Vålerenga Lillestrøm
Start Viking
Strømsgodset Molde
Runde 18 02.aug
Molde BodøGlimt
Rosenborg Sarpsborg08
Viking Haugesund
Mjøndalen Odd
Stabæk Vålerenga
Lillestrøm Sandefjord
Aalesund Start
Tromsø Strømsgodset
Runde 19 09.aug
BodøGlimt Start
Sarpsborg08 Viking
Haugesund Aalesund
Sandefjord Mjøndalen
Strømsgodset Stabæk
Odd Molde
Lillestrøm Rosenborg
Vålerenga Tromsø
Runde 20 16.aug
Viking BodøGlimt
Molde Sarpsborg08
Mjøndalen Haugesund
Stabæk Lillestrøm
Start Odd
Rosenborg Vålerenga
Tromsø Sandefjord
Aalesund Strømsgodset
Runde 21 23.aug
Haugesund BodøGlimt
Sarpsborg08 Aalesund
Rosenborg Mjøndalen
Sandefjord Stabæk
Odd Viking
Lillestrøm Tromsø
Strømsgodset Start
Vålerenga Molde
Runde 22 30.aug
BodøGlimt Sarpsborg08
Start Haugesund
Mjøndalen Strømsgodset
Stabæk Odd
Tromsø Rosenborg
Molde Lillestrøm
Viking Sandefjord
Aalesund Vålerenga
Runde 23 13.sep
Odd BodøGlimt
Sarpsborg08 Start
Strømsgodset Haugesund
Tromsø Mjøndalen
Rosenborg Stabæk
Lillestrøm Aalesund
Sandefjord Molde
Vålerenga Viking
Runde 24 20.sep
BodøGlimt Sandefjord
Haugesund Sarpsborg08
Mjøndalen Vålerenga
Stabæk Tromsø
Aalesund Odd
Molde Rosenborg
Start Lillestrøm
Viking Strømsgodset
Runde 25 27.sep
Strømsgodset BodøGlimt
Odd Sarpsborg08
Sandefjord Haugesund
Lillestrøm Mjøndalen
Stabæk Molde
Rosenborg Viking
Vålerenga Start
Tromsø Aalesund
Runde 26 04.okt
BodøGlimt Vålerenga
Sarpsborg08 Strømsgodset
Haugesund Odd
Mjøndalen Stabæk
Start Rosenborg
Viking Lillestrøm
Aalesund Sandefjord
Molde Tromsø
Runde 27 18.okt
Rosenborg BodøGlimt
Vålerenga Sarpsborg08
Lillestrøm Haugesund
Molde Mjøndalen
Stabæk Aalesund
Strømsgodset Odd
Sandefjord Start
Tromsø Viking
Runde 28 25.okt
BodøGlimt Lillestrøm
Sarpsborg08 Tromsø
Haugesund Vålerenga
Start Mjøndalen
Viking Stabæk
Odd Sandefjord
Strømsgodset Rosenborg
Aalesund Molde
Runde 29 01.nov
Tromsø BodøGlimt
Lillestrøm Sarpsborg08
Rosenborg Haugesund
Mjøndalen Aalesund
Stabæk Start
Vålerenga Odd
Sandefjord Strømsgodset
Molde Viking
Runde 30 08.nov
BodøGlimt Stabæk
Sarpsborg08 Sandefjord
Haugesund Tromsø
Viking Mjøndalen
Odd Lillestrøm
Aalesund Rosenborg
Start Molde
Strømsgodset Vålerenga


Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.