Kvalifisering Champions League & Europa League 3.runde 13-15.august m/ TV oversikt

Her er en oversikt over 3 kvalifiseringsrunde til neste sesong UEFA Europa league og UEFA Champions League. Det er fortsatt 3 norske lag som henger med- Rosenborg har gode muligheter til å avansere etter 3-1 over Maribor, FK Haugesund sliter som forventet mot sterke PSV etter 0-1 hjemme mens Molde også ligger godt an til avansement etter 3-0 hjemme over Aris Thessaloniki. Molde og RBk kan sees på Eurosport/TV2 Sport 1 mens FKH kan ses av de som har Haugesunds Avis (evt tar en billig prøveperiode) da de streamer kampen.

Norske lag uthevet

UEFA Champions League
13.08.2019
3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Qarabag 18.30 APOEL
3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 19.00 Maribor TV 2 Sport 1
3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dynamo Kiev 19.30 Club Brugge
3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering FC København 20.00 Røde Stjerne
3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Ferencváros 20.00 Dinamo Zagreb
3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Ajax 20.30 PAOK
3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering LASK Linz 20.30 Basel
3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Olympiakos 20.30 Basaksehir
3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Celtic 20.45 CFR Cluj
3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering FC Porto 21.00 Krasnodar

UEFA Europa League
13.08.2019
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kalju 18.00 Dudelange
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Linfield 20.45 Sutjeska
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dundalk 21.00 Slovan Bratislava

14.08.2019
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Atromitos 18.00 Legia
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Saburtalo 18.00 Ararat-Armenia
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vitória 18.00 Ventspils

15.08.2019
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering HJK 18.00 Riga
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 18.30 Feyenoord
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Spartak 18.45 Thun
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AIK 19.00 Sheriff Viaplay
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zrinjski 19.00 Malmö Viaplay
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Apollon 19.00 Austria Wien
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering BATE 19.00 Sarajevo
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Bnei Yehuda 19.00 Neftçi
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Malatyaspor 19.00 Partizan
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mladá Boleslav 19.00 Steaua
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Shakhtyor Soligorsk 19.00 Torino
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Suduva 19.00 Maccabi Tel Aviv
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zorya 19.00 CSKA Sofia
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hapoel Be’er Sheva 19.30 IFK Norrköping Viaplay
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering TNS 19.30 Ludogorets
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Trabzonspor 19.30 Sparta Praha
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AEK 20.00 U Craiova
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Plzen 20.00 Antwerpen
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Valletta 20.00 Astana
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Aris 20.30 Molde Eurosport Norge
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AZ 20.30 Mariupol
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Frankfurt 20.30 Vaduz
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Gent 20.30 AEK Larnaca
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering PSV 20.30 Haugesund (Streames på Haugeunds Avis)
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Strasbourg 20.30 Lokomotiv Plovdiv
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Aberdeen 20.45 Rijeka
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Braga 20.45 Brøndby
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rangers 20.45 Midtjylland
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Wolverhampton 20.45 Pyunik
3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Espanyol 21.00 Luzern

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.