Kampoppsett og TV kanal VM i fotball Russland 2018

Kampoppsett og TV kanal VM i fotball Russland 2018

FULL oversikt over alle kampene, alle dagene, alle lagene og alle kamptidspunktene! Bare å bookmerke med en gang for denne vil du trenge ofte de neste ukene!

Torsdag 14. juni
GRUPPE A: Russland – Saudi-Arabia, 17.00 NRK1

Fredag 15. juni
GRUPPE A: Egypt-Uruguay, 14.00 NRK1
GRUPPE B: Marokko-Iran, 17.00 NRK1
GRUPPE B: Portugal-Spania, 20.00 TV 2

Lørdag 16. juni
GRUPPE C: Frankrike-Australia, 12.00 TV 2
GRUPPE D: Argentina-Island, 15.00 NRK1
GRUPPE C: Peru-Danmark, 18.00 TV 2
GRUPPE D: Kroatia-Nigeria, 21.00 NRK1

Søndag 17. juni
GRUPPE E: Costa Rica-Serbia, 14.00 TV 2
GRUPPE F: Tyskland-Mexico, 17.00 TV 2
GRUPPE E: Brasil-Sveits, 20.00 NRK1

Mandag 18. juni
GRUPPE F: Sverige-Sør-Korea,14.00 NRK1
GRUPPE G: Belgia-Panama, 17.00 TV 2
​GRUPPE G: Tunisia-England, 20.00 NRK1

Tirsdag 19. juni
GRUPPE H: Colombia-Japan, 14.00 TV 2
GRUPPE H: Polen-Senegal, 17.00 TV 2
GRUPPE A: Russland-Egypt. 20.00 NRK1

Onsdag 20. juni
GRUPPE B: Portugal-Marokko, 14.00 NRK1
GRUPPE A: Uruguay-Saudi-Arabia, 17.00 TV 2
GRUPPE B: Iran-Spania, 20.00 TV 2

Torsdag 21. juni
GRUPPE C: Danmark-Australia, 14.00 TV 2
GRUPPE C: Frankrike-Peru. 17.00 TV 2
GRUPPE D: Argentina-Kroatia, 20.00 NRK1

Fredag 22. juni
GRUPPE E: Brasil-Costa Rica, 14.00 NRK1
GRUPPE D: Nigeria-Island, 17.00 NRK1
GRUPPE E: Serbia-Sveits, 20.00 TV 2

Lørdag 23. juni
GRUPPE G: Belgia-Tunisia, 14.00 TV 2
GRUPPE F: Sør-Korea-Mexico, 17.00 NRK1
GRUPPE F: Tyskland-Sverige, 20.00 TV 2

Søndag 24. juni
GRUPPE G: England-Panama, 14.00 TV 2
GRUPPE H: Japan-Senegal, 17.00 NRK1
GRUPPE H: Polen-Colombia, 20.00 NRK1

Mandag 25. juni
GRUPPE A: Uruguay-Russland, 16.00 TV 2
GRUPPE A: Saudi-Arabia-Egypt, 16.00 TV 2 Sportskanalen
GRUPPE B: Spania-Marokko, 20.00 NRK1
GRUPPE B: Iran-Portugal, 20.00 NRK3

Tirsdag 26. juni
GRUPPE C: Danmark-Frankrike, 16.00 NRK1
GRUPPE C: Australia-Peru, 16.00 NRK2
GRUPPE D: Nigeria-Argentina, 20.00 TV 2 Sportskanalen
​GRUPPE D: Island-Kroatia, 20.00 TV 2

Onsdag 27. juni
GRUPPE F: Mexico-Sverige, 16.00 NRK1
GRUPPE F: Sør-Korea-Tyskland, 16.00 NRK2
GRUPPE E: Serbia-Brasil, 20.00 TV 2
GRUPPE E: Sveits-Costa Rica, 20.00 TV 2 Sportskanalen

Torsdag 28. juni
GRUPPE H: Senegal-Colombia, 16.00 TV 2
GRUPPE H: Japan-Polen, 16.00 TV 2 Sportskanalen
GRUPPE G: England-Belgia, 20.00 NRK1
GRUPPE G: Panama-Tunisia, 20.00 NRK3

Lørdag 30. juni
ÅTTEDELSFINALE: Uruguay-Portugal, 16.00 NRK1
ÅTTEDELSFINALE: Frankrike-Argentina, 20.00 NRK1

Søndag 1. juli
ÅTTEDELSFINALE: Spania-Russland, 16.00 TV 2
ÅTTEDELSFINALE: Kroatia-Danmark, 20.00 NRK1

Mandag 2. juli
ÅTTEDELSFINALE: Brasil-Mexico, 16.00 TV 2
ÅTTEDELSFINALE: Belgia-japan, 20.00 TV 2

Tirsdag 3. juli
ÅTTEDELSFINALE: Sverige-Sveits, 16.00 NRK
ÅTTEDELSFINALE: Colombia-England, 20.00 TV 2

Fredag 6. juli
KVARTFINALE: Uruguay-Frankrike, 16.00 TV 2
KVARTFINALE: Brasil- Belgia, 20.00 NRK1

Lørdag 7. juli
KVARTFINALE: Sverige-England. 16.00 NRK1
KVARTFINALE: Russland-Kroatia, 20.00 TV 2

Tirsdag 10. juli
SEMIFINALE: W57-W58, 20.00 TV 2

Onsdag 11. juli
SEMIFINALE: W59-W60, 20.00 TV 2

Lørdag 14. juli
BRONSEFINALE: L61-L62, 16.00 NRK1

Søndag 15. juli
FINALE: W61-W62, 17.00 NRK1



Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.