Terminlisten Championship England 2012/2013

Her er terminlisten for Championship i England sesongen 2012/2013 med bla Leeds, Ståle Solbakkens Wolverhampton og Blackburn!

9. runde 02.10.12
Barnsley – Peterborough 20:45
Brighton & Hove Albion – Ipswich Town 20:45
Bristol City – Millwall 20:45
Burnley – Sheffield Wednesday 20:45
Cardiff City – Birmingham City 20:45
Charlton Athletic – Watford 20:45
Huddersfield Town – Leicester City 20:45
Hull City – Blackpool 20:45
Wolverhampton – Crystal Palace 20:45
Bolton – Leeds United 21:00
03.10.12
Middlesbrough – Derby County 20:45
Nottingham Forest – Blackburn Rovers 20:45

10. runde 06.10.12
Birmingham City – Huddersfield Town 16:00
Blackburn Rovers – Wolverhampton 16:00
Blackpool – Charlton Athletic 16:00
Crystal Palace – Burnley 16:00
Derby County – Brighton & Hove Albion 16:00
Leeds United – Barnsley 16:00
Leicester City – Bristol City 16:00
Millwall – Bolton 16:00
Peterborough – Nottingham Forest 16:00
Sheffield Wednesday – Hull City 16:00
Watford – Middlesbrough 16:00
Ipswich Town – Cardiff City 18:20

11. runde 19.10.12
Sheffield Wednesday – Leeds United 20:45
20.10.12
Crystal Palace – Millwall 14:00
Birmingham City – Leicester City 16:00
Bolton – Bristol City 16:00
Brighton & Hove Albion – Middlesbrough 16:00
Charlton Athletic – Barnsley 16:00
Derby County – Blackburn Rovers 16:00
Huddersfield Town – Wolverhampton 16:00
Hull City – Ipswich Town 16:00
Nottingham Forest – Cardiff City 16:00
Watford – Peterborough 16:00
Burnley – Blackpool 18:20

12. runde 23.10.12
Barnsley – Crystal Palace 20:45
Blackpool – Nottingham Forest 20:45
Bristol City – Burnley 20:45
Cardiff City – Watford 20:45
Ipswich Town – Derby County 20:45
Leeds United – Charlton Athletic 20:45
Leicester City – Brighton & Hove Albion 20:45
Middlesbrough – Hull City 20:45
Millwall – Birmingham City 20:45
Peterborough – Huddersfield Town 20:45
Wolverhampton – Bolton 20:45
24.10.12
Blackburn Rovers – Sheffield Wednesday 20:45

13. runde 27.10.12
Barnsley – Nottingham Forest 16:00
Blackburn Rovers – Watford 16:00
Blackpool – Brighton & Hove Albion 16:00
Cardiff City – Burnley 16:00
Ipswich Town – Sheffield Wednesday 16:00
Leeds United – Birmingham City 16:00
Leicester City – Crystal Palace 16:00
Middlesbrough – Bolton 16:00
Millwall – Huddersfield Town 16:00
Peterborough – Derby County 16:00
Wolverhampton – Charlton Athletic 16:00
Bristol City – Hull City 18:20

14. runde 02.11.12
Brighton & Hove Albion – Leeds United 20:45
03.11.12
Birmingham City – Ipswich Town 16:00
Burnley – Wolverhampton 16:00
Charlton Athletic – Middlesbrough 16:00
Crystal Palace – Blackburn Rovers 16:00
Derby County – Blackpool 16:00
Huddersfield Town – Bristol City 16:00
Hull City – Barnsley 16:00
Nottingham Forest – Millwall 16:00
Sheffield Wednesday – Peterborough 16:00
Watford – Leicester City 16:00
Bolton – Cardiff City 18:20


15. runde 06.11.12
Birmingham City – Bristol City 20:45
Bolton – Leicester City 20:45
Brighton & Hove Albion – Peterborough 20:45
Burnley – Leeds United 20:45
Charlton Athletic – Cardiff City 20:45
Derby County – Barnsley 20:45
Huddersfield Town – Blackburn Rovers 20:45
Hull City – Wolverhampton 20:45
Nottingham Forest – Middlesbrough 20:45
Sheffield Wednesday – Blackpool 20:45
Watford – Millwall 20:45
Crystal Palace – Ipswich Town 21:00

16. runde 09.11.12
Middlesbrough – Sheffield Wednesday 20:45
10.11.12
Leicester City – Nottingham Forest 13:45
Barnsley – Huddersfield Town 16:00
Blackburn Rovers – Birmingham City 16:00
Blackpool – Bolton 16:00
Cardiff City – Hull City 16:00
Ipswich Town – Burnley 16:00
Leeds United – Watford 16:00
Millwall – Derby County 16:00
Peterborough – Crystal Palace 16:00
Wolverhampton – Brighton & Hove Albion 16:00
11.11.12
Bristol City – Charlton Athletic 16:00

17. runde 17.11.12
Birmingham City – Hull City 16:00
Bolton – Barnsley 16:00
Bristol City – Blackpool 16:00
Burnley – Charlton Athletic 16:00
Cardiff City – Middlesbrough 16:00
Crystal Palace – Derby County 16:00
Huddersfield Town – Brighton & Hove Albion 16:00
Leicester City – Ipswich Town 16:00
Nottingham Forest – Sheffield Wednesday 16:00
Watford – Wolverhampton 16:00
Peterborough – Blackburn Rovers 18:20
18.11.12
Millwall – Leeds United 14:15

18. runde 24.11.12
Barnsley – Cardiff City 16:00
Blackburn Rovers – Millwall 16:00
Blackpool – Watford 16:00
Brighton & Hove Albion – Bolton 16:00
Charlton Athletic – Huddersfield Town 16:00
Hull City – Burnley 16:00
Ipswich Town – Peterborough 16:00
Leeds United – Crystal Palace 16:00
Middlesbrough – Bristol City 16:00
Sheffield Wednesday – Leicester City 16:00
Wolverhampton – Nottingham Forest 16:00
Derby County – Birmingham City 18:20

19. runde 27.11.12
Barnsley – Burnley 20:45
Blackpool – Birmingham City 20:45
Brighton & Hove Albion – Bristol City 20:45
Charlton Athletic – Peterborough 20:45
Derby County – Cardiff City 20:45
Hull City – Crystal Palace 20:45
Ipswich Town – Nottingham Forest 20:45
Leeds United – Leicester City 20:45
Middlesbrough – Huddersfield Town 20:45
Sheffield Wednesday – Watford 20:45
Wolverhampton – Millwall 20:45
28.11.12
Blackburn Rovers – Bolton 20:45

20. runde 30.11.12
Huddersfield Town – Leeds United 20:45
01.12.12
Birmingham City – Middlesbrough 16:00
Bolton – Ipswich Town 16:00
Bristol City – Wolverhampton 16:00
Crystal Palace – Brighton & Hove Albion 16:00
Millwall – Charlton Athletic 16:00
Nottingham Forest – Hull City 16:00
Peterborough – Blackpool 16:00
Watford – Barnsley 16:00
Leicester City – Derby County 18:20
02.12.12
Burnley – Blackburn Rovers 13:30
Cardiff City – Sheffield Wednesday 14:00

21. runde 07.12.12
Blackburn Rovers – Cardiff City 20:45
08.12.12
Derby County – Leeds United 14:00
Charlton Athletic – Brighton & Hove Albion 16:00
Crystal Palace – Blackpool 16:00
Huddersfield Town – Bolton 16:00
Ipswich Town – Millwall 16:00
Leicester City – Barnsley 16:00
Nottingham Forest – Burnley 16:00
Peterborough – Middlesbrough 16:00
Sheffield Wednesday – Bristol City 16:00
Watford – Hull City 16:00
Wolverhampton – Birmingham City 18:20

22. runde 15.12.12
Birmingham City – Crystal Palace 16:00
Blackpool – Blackburn Rovers 16:00
Bolton – Charlton Athletic 16:00
Brighton & Hove Albion – Nottingham Forest 16:00
Bristol City – Derby County 16:00
Burnley – Watford 16:00
Cardiff City – Peterborough 16:00
Hull City – Huddersfield Town 16:00
Leeds United – Ipswich Town 16:00
Middlesbrough – Wolverhampton 16:00
Millwall – Leicester City 16:00
Barnsley – Sheffield Wednesday 18:20

23. runde 21.12.12
Blackpool – Wolverhampton 20:45
Derby County – Hull City 20:45
22.12.12
Birmingham City – Burnley 16:00
Blackburn Rovers – Brighton & Hove Albion 16:00
Ipswich Town – Bristol City 16:00
Leeds United – Middlesbrough 16:00
Leicester City – Cardiff City 16:00
Millwall – Barnsley 16:00
Peterborough – Bolton 16:00
Sheffield Wednesday – Charlton Athletic 16:00
Watford – Nottingham Forest 16:00
Crystal Palace – Huddersfield Town 18:20

24. runde 26.12.12
Nottingham Forest – Leeds United 13:15
Charlton Athletic – Ipswich Town 14:00
Barnsley – Birmingham City 16:00
Bolton – Sheffield Wednesday 16:00
Brighton & Hove Albion – Millwall 16:00
Bristol City – Watford 16:00
Burnley – Derby County 16:00
Cardiff City – Crystal Palace 16:00
Huddersfield Town – Blackpool 16:00
Hull City – Leicester City 16:00
Middlesbrough – Blackburn Rovers 16:00
Wolverhampton – Peterborough 16:00

25. runde 29.12.12
Huddersfield Town – Sheffield Wednesday 13:30
Hull City – Leeds United 13:30
Barnsley – Blackburn Rovers 16:00
Bolton – Birmingham City 16:00
Brighton & Hove Albion – Watford 16:00
Bristol City – Peterborough 16:00
Burnley – Leicester City 16:00
Cardiff City – Millwall 16:00
Charlton Athletic – Derby County 16:00
Middlesbrough – Blackpool 16:00
Nottingham Forest – Crystal Palace 16:00
Wolverhampton – Ipswich Town 16:00

26. runde 01.01.13
Watford – Charlton Athletic 14:00
Birmingham City – Cardiff City 16:00
Blackburn Rovers – Nottingham Forest 16:00
Blackpool – Hull City 16:00
Crystal Palace – Wolverhampton 16:00
Derby County – Middlesbrough 16:00
Ipswich Town – Brighton & Hove Albion 16:00
Leeds United – Bolton 16:00
Leicester City – Huddersfield Town 16:00
Millwall – Bristol City 16:00
Peterborough – Barnsley 16:00
Sheffield Wednesday – Burnley 16:00

27. runde 12.01.13
Barnsley – Leeds United 16:00
Bolton – Millwall 16:00
Brighton & Hove Albion – Derby County 16:00
Bristol City – Leicester City 16:00
Burnley – Crystal Palace 16:00
Cardiff City – Ipswich Town 16:00
Charlton Athletic – Blackpool 16:00
Huddersfield Town – Birmingham City 16:00
Hull City – Sheffield Wednesday 16:00
Middlesbrough – Watford 16:00
Nottingham Forest – Peterborough 16:00
Wolverhampton – Blackburn Rovers 16:00

28. runde 19.01.13
Derby County – Nottingham Forest 14:00
Birmingham City – Brighton & Hove Albion 16:00
Blackburn Rovers – Charlton Athletic 16:00
Blackpool – Cardiff City 16:00
Crystal Palace – Bolton 16:00
Ipswich Town – Barnsley 16:00
Leeds United – Bristol City 16:00
Leicester City – Middlesbrough 16:00
Millwall – Burnley 16:00
Peterborough – Hull City 16:00
Sheffield Wednesday – Wolverhampton 16:00
Watford – Huddersfield Town 16:00

29. runde 26.01.13
Barnsley – Millwall 16:00
Bolton – Peterborough 16:00
Brighton & Hove Albion – Blackburn Rovers 16:00
Bristol City – Ipswich Town 16:00
Burnley – Birmingham City 16:00
Cardiff City – Leicester City 16:00
Charlton Athletic – Sheffield Wednesday 16:00
Huddersfield Town – Crystal Palace 16:00
Hull City – Derby County 16:00
Middlesbrough – Leeds United 16:00
Nottingham Forest – Watford 16:00
Wolverhampton – Blackpool 16:00

30. runde 02.02.13
Birmingham City – Nottingham Forest 16:00
Blackburn Rovers – Bristol City 16:00
Blackpool – Barnsley 16:00
Crystal Palace – Charlton Athletic 16:00
Derby County – Huddersfield Town 16:00
Ipswich Town – Middlesbrough 16:00
Leeds United – Cardiff City 16:00
Leicester City – Wolverhampton 16:00
Millwall – Hull City 16:00
Peterborough – Burnley 16:00
Sheffield Wednesday – Brighton & Hove Albion 16:00
Watford – Bolton 16:00

31. runde 09.02.13
Blackburn Rovers – Ipswich Town 16:00
Blackpool – Millwall 16:00
Bolton – Burnley 16:00
Brighton & Hove Albion – Hull City 16:00
Bristol City – Nottingham Forest 16:00
Charlton Athletic – Birmingham City 16:00
Huddersfield Town – Cardiff City 16:00
Middlesbrough – Barnsley 16:00
Peterborough – Leicester City 16:00
Sheffield Wednesday – Derby County 16:00
Watford – Crystal Palace 16:00
Wolverhampton – Leeds United 16:00

32. runde 16.02.13
Cardiff City – Bristol City 14:00
Barnsley – Brighton & Hove Albion 16:00
Birmingham City – Watford 16:00
Burnley – Huddersfield Town 16:00
Crystal Palace – Middlesbrough 16:00
Derby County – Wolverhampton 16:00
Hull City – Charlton Athletic 16:00
Ipswich Town – Blackpool 16:00
Leeds United – Peterborough 16:00
Leicester City – Blackburn Rovers 16:00
Millwall – Sheffield Wednesday 16:00
Nottingham Forest – Bolton 16:00

33. runde 19.02.13
Barnsley – Wolverhampton 20:45
Birmingham City – Sheffield Wednesday 20:45
Burnley – Middlesbrough 20:45
Cardiff City – Brighton & Hove Albion 20:45
Derby County – Bolton 20:45
Hull City – Blackburn Rovers 20:45
Ipswich Town – Watford 20:45
Leeds United – Blackpool 20:45
Leicester City – Charlton Athletic 20:45
Millwall – Peterborough 20:45
Nottingham Forest – Huddersfield Town 20:45
Crystal Palace – Bristol City 21:00

34. runde 23.02.13
Blackburn Rovers – Leeds United 16:00
Blackpool – Leicester City 16:00
Bolton – Hull City 16:00
Brighton & Hove Albion – Burnley 16:00
Bristol City – Barnsley 16:00
Charlton Athletic – Nottingham Forest 16:00
Huddersfield Town – Ipswich Town 16:00
Middlesbrough – Millwall 16:00
Peterborough – Birmingham City 16:00
Sheffield Wednesday – Crystal Palace 16:00
Watford – Derby County 16:00
24.02.13
Wolverhampton – Cardiff City 15:00

35. runde 01.03.13
Derby County – Crystal Palace 20:45
02.03.13
Barnsley – Bolton 16:00
Blackburn Rovers – Peterborough 16:00
Blackpool – Bristol City 16:00
Brighton & Hove Albion – Huddersfield Town 16:00
Charlton Athletic – Burnley 16:00
Hull City – Birmingham City 16:00
Ipswich Town – Leicester City 16:00
Leeds United – Millwall 16:00
Middlesbrough – Cardiff City 16:00
Sheffield Wednesday – Nottingham Forest 16:00
Wolverhampton – Watford 16:00

36. runde 05.03.13
Birmingham City – Blackpool 20:45
Bolton – Blackburn Rovers 20:45
Bristol City – Brighton & Hove Albion 20:45
Burnley – Barnsley 20:45
Cardiff City – Derby County 20:45
Huddersfield Town – Middlesbrough 20:45
Leicester City – Leeds United 20:45
Millwall – Wolverhampton 20:45
Nottingham Forest – Ipswich Town 20:45
Peterborough – Charlton Athletic 20:45
Watford – Sheffield Wednesday 20:45
Crystal Palace – Hull City 21:00

37. runde 09.03.13
Birmingham City – Derby County 16:00
Bolton – Brighton & Hove Albion 16:00
Bristol City – Middlesbrough 16:00
Burnley – Hull City 16:00
Cardiff City – Barnsley 16:00
Crystal Palace – Leeds United 16:00
Huddersfield Town – Charlton Athletic 16:00
Leicester City – Sheffield Wednesday 16:00
Millwall – Blackburn Rovers 16:00
Nottingham Forest – Wolverhampton 16:00
Peterborough – Ipswich Town 16:00
Watford – Blackpool 16:00

38. runde 16.03.13
Barnsley – Watford 16:00
Blackpool – Peterborough 16:00
Charlton Athletic – Millwall 16:00
Derby County – Leicester City 16:00
Hull City – Nottingham Forest 16:00
Ipswich Town – Bolton 16:00
Leeds United – Huddersfield Town 16:00
Middlesbrough – Birmingham City 16:00
Sheffield Wednesday – Cardiff City 16:00
Wolverhampton – Bristol City 16:00
17.03.13
Brighton & Hove Albion – Crystal Palace 13:00
Blackburn Rovers – Burnley 13:30

39. runde 29.03.13
Blackburn Rovers – Blackpool 16:00
Watford – Burnley 16:00
Derby County – Bristol City 20:45
30.03.13
Huddersfield Town – Hull City 13:30
Charlton Athletic – Bolton 16:00
Crystal Palace – Birmingham City 16:00
Ipswich Town – Leeds United 16:00
Leicester City – Millwall 16:00
Nottingham Forest – Brighton & Hove Albion 16:00
Peterborough – Cardiff City 16:00
Sheffield Wednesday – Barnsley 16:00
Wolverhampton – Middlesbrough 16:00

40. runde 01.04.13
Barnsley – Leicester City 16:00
Birmingham City – Wolverhampton 16:00
Blackpool – Crystal Palace 16:00
Bristol City – Sheffield Wednesday 16:00
Burnley – Nottingham Forest 16:00
Cardiff City – Blackburn Rovers 16:00
Hull City – Watford 16:00
Leeds United – Derby County 16:00
Millwall – Ipswich Town 16:00
02.04.13
Brighton & Hove Albion – Charlton Athletic 20:45
Middlesbrough – Peterborough 20:45
Bolton – Huddersfield Town 21:00

41. runde 06.04.13
Birmingham City – Millwall 16:00
Bolton – Wolverhampton 16:00
Brighton & Hove Albion – Leicester City 16:00
Burnley – Bristol City 16:00
Charlton Athletic – Leeds United 16:00
Crystal Palace – Barnsley 16:00
Derby County – Ipswich Town 16:00
Huddersfield Town – Peterborough 16:00
Hull City – Middlesbrough 16:00
Nottingham Forest – Blackpool 16:00
Sheffield Wednesday – Blackburn Rovers 16:00
Watford – Cardiff City 16:00

42. runde 13.04.13
Barnsley – Charlton Athletic 16:00
Blackburn Rovers – Derby County 16:00
Blackpool – Burnley 16:00
Bristol City – Bolton 16:00
Cardiff City – Nottingham Forest 16:00
Ipswich Town – Hull City 16:00
Leeds United – Sheffield Wednesday 16:00
Leicester City – Birmingham City 16:00
Middlesbrough – Brighton & Hove Albion 16:00
Millwall – Crystal Palace 16:00
Peterborough – Watford 16:00
Wolverhampton – Huddersfield Town 16:00

43. runde 16.04.13
Barnsley – Derby County 20:45
Bristol City – Birmingham City 20:45
Cardiff City – Charlton Athletic 20:45
Ipswich Town – Crystal Palace 20:45
Leeds United – Burnley 20:45
Leicester City – Bolton 20:45
Middlesbrough – Nottingham Forest 20:45
Millwall – Watford 20:45
Peterborough – Brighton & Hove Albion 20:45
Wolverhampton – Hull City 20:45
Blackpool – Sheffield Wednesday 21:00
17.04.13
Blackburn Rovers – Huddersfield Town 20:45

44. runde 20.04.13
Huddersfield Town – Millwall 13:30
Birmingham City – Leeds United 16:00
Bolton – Middlesbrough 16:00
Brighton & Hove Albion – Blackpool 16:00
Burnley – Cardiff City 16:00
Charlton Athletic – Wolverhampton 16:00
Crystal Palace – Leicester City 16:00
Derby County – Peterborough 16:00
Hull City – Bristol City 16:00
Nottingham Forest – Barnsley 16:00
Sheffield Wednesday – Ipswich Town 16:00
Watford – Blackburn Rovers 16:00

45. runde 27.04.13
Barnsley – Hull City 16:00
Blackburn Rovers – Crystal Palace 16:00
Blackpool – Derby County 16:00
Bristol City – Huddersfield Town 16:00
Cardiff City – Bolton 16:00
Ipswich Town – Birmingham City 16:00
Leeds United – Brighton & Hove Albion 16:00
Leicester City – Watford 16:00
Middlesbrough – Charlton Athletic 16:00
Millwall – Nottingham Forest 16:00
Peterborough – Sheffield Wednesday 16:00
Wolverhampton – Burnley 16:00

46. runde 04.05.13
Birmingham City – Blackburn Rovers 16:00
Bolton – Blackpool 16:00
Brighton & Hove Albion – Wolverhampton 16:00
Burnley – Ipswich Town 16:00
Charlton Athletic – Bristol City 16:00
Crystal Palace – Peterborough 16:00
Derby County – Millwall 16:00
Huddersfield Town – Barnsley 16:00
Hull City – Cardiff City 16:00
Nottingham Forest – Leicester City 16:00
Sheffield Wednesday – Middlesbrough 16:00
Watford – Leeds United 16:00

Reklame:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Leave a comment

Your email address will not be published.


*