Terminliste Tippeligaen 2010

Tippeligaen

Tippeligaen

OBS!
Noen kamper fra hver runde blir flyttet til lørdag eller mandag i den aktuelle helgen.

Runde 1, 14. mars
Start – Sandefjord
Brann – Haugesund
Strømsgodset – Kongsvinger
Tromsø – Hønefoss
Molde – Rosenborg
Vålerenga – Viking
Odd Grenland – Stabæk
Aalesund – Lillestrøm

Runde 2, 21. mars
Sandefjord – Molde
Lillestrøm – Tromsø
Stabæk – Vålerenga
Viking – Brann
Rosenborg – Start
Hønefoss – Aalesund
Kongsvinger – Odd Grenland
Haugesund – Strømsgodset

Runde 3, 28. mars
Lillestrøm – Hønefoss
Start – Molde
Brann – Sandefjord
Strømsgodset – Viking
Tromsø – Kongsvinger
Vålerenga – Rosenborg
Odd Grenland – Haugesund
Aalesund – Stabæk

Runde 4, 5. april
Sandefjord – Odd Grenland
Start – Vålerenga
Stabæk – Tromsø
Viking – Lillestrøm
Rosenborg – Strømsgodset
Molde – Brann
Kongsvinger – Aalesund
Haugesund – Hønefoss

Runde 5, 11. april
Lillestrøm – Stabæk
Brann – Start
Strømsgodset – Sandefjord
Tromsø – Haugesund
Hønefoss – Kongsvinger
Vålerenga – Molde
Odd Grenland – Rosenborg
Aalesund – Viking

Runde 6, 14. april
Sandefjord – Vålerenga
Start – Odd Grenland
Stabæk – Hønefoss
Viking – Tromsø
Rosenborg – Brann
Molde – Strømsgodset
Kongsvinger – Lillestrøm
Haugesund – Aalesund

Runde 7, 18. april
Lillestrøm – Haugesund
Stabæk – Kongsvinger
Brann – Vålerenga
Strømsgodset – Start
Tromsø – Sandefjord
Hønefoss – Viking
Odd Grenland – Molde
Aalesund – Rosenborg

Runde 8, 25. april
Sandefjord – Aalesund
Start – Hønefoss
Brann – Strømsgodset
Viking – Stabæk
Rosenborg – Lillestrøm
Molde – Tromsø
Vålerenga – Odd Grenland
Haugesund – Kongsvinger

Runde 9, 2. mai
Lillestrøm – Sandefjord
Stabæk – Haugesund (spilles på Ullevaal)
Strømsgodset – Vålerenga
Tromsø – Rosenborg
Hønefoss – Molde
Kongsvinger – Viking
Odd Grenland – Brann
Aalesund – Start

Runde 10, 5. mai
Sandefjord – Kongsvinger
Start – Lillestrøm
Brann – Tromsø
Strømsgodset – Odd Grenland
Viking – Haugesund
Rosenborg – Stabæk
Molde – Aalesund
Vålerenga – Hønefoss

Runde 11, 9. mai
Lillestrøm – Strømsgodset
Stabæk – Brann (spilles på Ullevaal)
Viking – Molde
Tromsø – Start
Hønefoss – Sandefjord
Kongsvinger – Vålerenga
Haugesund – Rosenborg
Aalesund – Odd Grenland

Runde 12, 16. mai
Sandefjord – Viking
Start – Kongsvinger
Brann – Lillestrøm
Strømsgodset – Stabæk
Rosenborg – Hønefoss
Molde – Haugesund
Vålerenga – Aalesund
Odd Grenland – Tromsø

Runde 13, 24. mai
Lillestrøm – Odd Grenland
Stabæk – Start (spilles på Ullevaal)
Viking – Rosenborg
Tromsø – Vålerenga
Hønefoss – Brann
Kongsvinger – Molde
Haugesund – Sandefjord
Aalesund – Strømsgodset

Runde 14, 6. juni
Sandefjord – Stabæk
Start – Viking
Brann – Aalesund
Strømsgodset – Tromsø
Rosenborg – Kongsvinger
Molde – Lillestrøm
Vålerenga – Haugesund
Odd Grenland – Hønefoss

Runde 15, 4. juli
Lillestrøm – Vålerenga
Stabæk – Molde
Viking – Odd Grenland
Rosenborg – Sandefjord
Tromsø – Aalesund
Hønefoss – Strømsgodset
Kongsvinger – Brann
Haugesund – Start

Runde 16, 10. juli
Sandefjord – Start
Lillestrøm – Rosenborg
Stabæk – Viking
Hønefoss – Tromsø
Kongsvinger – Strømsgodset
Haugesund – Brann
Odd Grenland – Vålerenga
Aalesund – Molde

Runde 17, 18. juli
Start – Aalesund
Brann – Stabæk
Strømsgodset – Haugesund
Viking – Hønefoss
Rosenborg – Odd Grenland
Tromsø – Lillestrøm
Molde – Sandefjord
Vålerenga – Kongsvinger

Runde 18, 25. juli
Sandefjord – Brann
Stabæk – Rosenborg
Molde – Start
Hønefoss – Lillestrøm
Kongsvinger – Tromsø
Haugesund – Viking
Odd Grenland – Strømsgodset
Aalesund – Vålerenga

Runde 19, 1. august
Lillestrøm – Kongsvinger
Brann – Molde
Strømsgodset – Aalesund
Viking – Sandefjord
Rosenborg – Haugesund
Tromsø – Stabæk
Hønefoss – Odd Grenland
Vålerenga – Start

Runde 20, 8. august
Sandefjord – Rosenborg
Start – Brann
Stabæk – Strømsgodset
Molde – Viking
Kongsvinger – Hønefoss
Haugesund – Vålerenga
Odd Grenland – Lillestrøm
Aalesund – Tromsø

Runde 21, 22. august
Lillestrøm – Aalesund
Strømsgodset – Brann
Viking – Start
Rosenborg – Molde
Tromsø – Odd Grenland
Hønefoss – Stabæk
Kongsvinger – Haugesund

23 august
Vålerenga – Sandefjord

Runde 22, 29. august
Sandefjord – Strømsgodset
Start – Rosenborg
Stabæk – Lillestrøm
Brann – Viking
Molde – Vålerenga
Haugesund – Tromsø
Odd Grenland – Kongsvinger
Aalesund – Hønefoss

Runde 23, 12. september
Lillestrøm – Start
Strømsgodset – Molde
Rosenborg – Viking
Tromsø – Brann
Hønefoss – Haugesund
Vålerenga – Stabæk
Kongsvinger – Sandefjord
Odd Grenland – Aalesund

Runde 24, 19. september
Sandefjord – Tromsø
Start – Strømsgodset
Stabæk – Odd Grenland
Brann – Rosenborg
Viking – Vålerenga
Molde – Hønefoss
Haugesund – Lillestrøm
Aalesund – Kongsvinger

Runde 25, 26. september
Lillestrøm – Molde
Strømsgodset – Rosenborg
Tromsø – Viking
Hønefoss – Start
Vålerenga – Brann
Kongsvinger – Stabæk
Odd Grenland – Sandefjord
Aalesund – Haugesund

Runde 26, 3. oktober
Sandefjord – Lillestrøm
Start – Tromsø
Stabæk – Aalesund
Brann – Hønefoss
Viking – Strømsgodset
Rosenborg – Vålerenga
Molde – Kongsvinger
Haugesund – Odd Grenland

Runde 27, 17. oktober
Lillestrøm – Brann
Tromsø – Molde
Hønefoss – Rosenborg
Vålerenga – Strømsgodset
Kongsvinger – Start
Haugesund – Stabæk
Odd Grenland – Viking
Aalesund – Sandefjord

Runde 28, 24. oktober
Sandefjord – Haugesund
Start – Stabæk
Brann – Kongsvinger
Strømsgodset – Hønefoss
Viking – Aalesund
Rosenborg – Tromsø
Molde – Odd Grenland
Vålerenga – Lillestrøm

Runde 29, 31. oktober
Lillestrøm – Viking
Stabæk – Sandefjord
Tromsø – Strømsgodset
Hønefoss – Vålerenga
Kongsvinger – Rosenborg
Haugesund – Molde
Odd Grenland – Start
Aalesund – Brann

Runde 30, 7. november
Sandefjord – Hønefoss
Start – Haugesund
Brann – Odd Grenland
Strømsgodset – Lillestrøm
Viking – Kongsvinger
Rosenborg – Aalesund
Molde – Stabæk
Vålerenga – Tromsø

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Leave a comment

Your email address will not be published.


*